Hindistan bu rengi seviyor!

18

Erey Mermer imzalı Breccia Grey, Italy Grey, Red Grey ve Titanium Grey, Mumbai’deki otel projelerinin aranan taşı haline geldi.

Hepsi aynı ocaktan çıkıyor, her biri kendine has karakterleriyle diğerlerinden ayrılıyor. Erey Mermer’in Konya Güneysınırı Ocağı’nda çıkan 4 farklı seleksiyonu anlatıyoruz size. Altın sarısı çizgileriyle dikkat çeken Breccia Grey, kırmızı çizgileriyle Red Grey ve beyaz çizgileriyle Italy Grey ve saf gri diyebileceğimiz Titanium Grey… Özellikle son 2 yıldır Hindistan pazarından güçlü adımlar atan bu dört taş, popülaritesini giderek artırıyor. Son olarak Mumbai’de inşa edilen bir otel projesinde yerini alan ‘muhteşem dörtlü’, firma sahiplerinin de yüzünü güldürüyor.

‘Taşın değerini koruyoruz’

Sektörün genç firmalarından olduklarının altını çizen Erey Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Eyigün, “Hindistan pazarında taşımızın değerini korumak adına doğru bir strateji ile hareket ettiğimizi düşünüyorum. Bunun karşılığını da görüyoruz. Gri seleksiyonumuz son olarak Mumbai’deki bir otel projesinin ana taşı olarak seçildi. Ayrıca Çin’deki bir projeye de taş ihraç ettik” diye konuştu. Firma, Çin ve Hindistan başta olmak üzere İtalya, Endonezya, Tayvan ve Tayland’a blok mermer ihracatına devam ediyor.